Bayram Mert Çam Balı (850Gr)
Bayram Mert Çam Balı (850Gr)

Çam Balı (850Gr)

Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)
:

Bayram Mert Çam Balı

Bayram Mert Çam Balı özenle seçilen bal peteklerinden üretilirken yılların kazandırdığı birikim ve deneyimin sonucu ortaya çıkmaktadır. Bal sevenler için özel olarak üretilmiş olan Çam Balı için Bayram Mert doğru seçim.

Çam Balı İçin Bayram Mert

Çam Balı satın almak istediğinizde internette en uygun fiyatların Bayram Mert tarafından belirlenmiş olduğunu göreceksiniz. En uygun fiyat – en kaliteli ürün sloganıyla çıktığımız bu yol da Türk sofra kültüründe önemli bir yere sahip olan Çam Balı sizlerle buluşturuyoruz.

  • Çam Balı Bayram Mert’ in 35 yıllık üretim ve perakende sektörünün vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile üretilmektedir.
  • Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmekte olan Bayram Mert web sitesinden alacağınız ürünler ile ilgili her türlü sorunuzu WhatsApp üzerinden müşteri danışmanınıza sorabilirsiniz.
  • Ödeme kolaylığı olarak oldukça fazla seçenek sunan Bayram Mert sofralarınıza güzel lezzetleri getirmeye devam ediyor.

Bayram Mert Çam Balı Bilgi

  • 1 yaşından küçük bebeklere bal yedirilmemelidir.
  • Bayram Mert ürünlerimizin hiç birinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Türk Gıda Kodeksine uygun üretilmektedir.

Çam Balı Saklama Koşulları

Koruyucu ve katkı maddeleri içermez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Tavsiye edilen tüketim tarihinden önce tüketiniz.

Bal saf olduğundan kristalize olabilir. Bu durumda kavanozu ile birlikte 45 °C su içerisinde bekletebilir ya da kristalize haliyle tüketebilirsiniz. Parlak ışık ve yüksek ısıdan koruyunuz.