Bayram Mert Harnup Pekmezi (800Gr)
Bayram Mert Harnup Pekmezi (800Gr)

Harnup Pekmezi (800Gr)

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺60,00(KDV Dahil)
:

Bayram Mert Harnup Pekmezi

Keçiboynuzu şırasının vakumlu sistemlerde yoğunlaştırmasıyla elde edilen Harnup Pekmezi. Bayram Mert Harnup Pekmezi özenle seçilen keçiboynuzlarıyla üretilirken yılların kazandırdığı birikim ve deneyimin sonucu ortaya çıkmaktadır. Pekmez sevenler için özel olarak üretilmiş olan Harnup Pekmezi için Bayram Mert doğru seçim.

Harnup Pekmezi İçin Bayram Mert

Harnup Pekmezi satın almak istediğinizde internette en uygun fiyatların Bayram Mert tarafından belirlenmiş olduğunu göreceksiniz. En uygun fiyat – en kaliteli ürün sloganıyla çıktığımız bu yol da Türk sofra kültüründe önemli bir yere sahip olan Harnup Pekmezi sizlerle buluşturuyoruz..

  • Harnup Pekmezi Bayram Mert’ in 35 yıllık üretim ve perakende sektörünün vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile üretilmektedir.
  • Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmekte olan Bayram Mert web sitesinden alacağınız ürünler ile ilgili her türlü sorunuzu WhatsApp üzerinden müşteri danışmanınıza sorabilirsiniz.
  • Ödeme kolaylığı olarak oldukça fazla seçenek sunan Bayram Mert sofralarınıza güzel lezzetleri getirmeye devam ediyor.

Bayram Mert Harnup Pekmezi İçindekiler

  • %100 Keçiboynuzundan üretilmiştir.
  • Bayram Mert ürünlerimizin hiç birinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Türk Gıda Kodeksine uygun üretilmektedir.
  • Alerjen Uyarısı: Gluten içerir.

Harnup Pekmezi Saklama Koşulları

Koruyucu ve katkı maddeleri içermez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Tavsiye edilen tüketim tarihinden önce tüketiniz.