Bayram Mert Özel Kutu Türk Kahvesi (250Gr)
Bayram Mert Özel Kutu Türk Kahvesi (250Gr)

Özel Kutu Türk Kahvesi (250Gr)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75,00(KDV Dahil)
:

Bayram Mert Türk Kahvesi

Kendine özgü pişirme yöntemi ve lezzetiyle geleneksel Türk Kahvesi. Bayram Mert Türk Kahvesi kırk yıllık hatırların, güzel sohbetlerin içeceği, geleneksel lezzeti sizlerle buluşturuyor. Kahve sevenler için özel olarak üretilmiş olan Türk Kahvesi için Bayram Mert doğru seçim.

Türk Kahvesi İçin Bayram Mert

Türk Kahvesi satın almak istediğinizde internette en uygun fiyatların Bayram Mert tarafından belirlenmiş olduğunu göreceksiniz. En uygun fiyat – en kaliteli ürün sloganıyla çıktığımız bu yol da Türk sofra kültüründe önemli bir yere sahip olan Türk Kahvesi sizlerle buluşturuyoruz..

  • Türk Kahvesi Bayram Mert’ in 35 yıllık üretim ve perakende sektörünün vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile üretilmektedir.
  • Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmekte olan Bayram Mert web sitesinden alacağınız ürünler ile ilgili her türlü sorunuzu WhatsApp üzerinden müşteri danışmanınıza sorabilirsiniz.
  • Ödeme kolaylığı olarak oldukça fazla seçenek sunan Bayram Mert sofralarınıza güzel lezzetleri getirmeye devam ediyor.

Bayram Mert Türk Kahvesi Hazırlanışı

  • İçme suyunu fincanla ölçerek cezveye koyunuz. Her fincan için bir tatlı kaşığı kahve koyduktan sonra arzunuza göre şeker ilave ediniz (orta yarım kaşık). Kısık ateşte kahve ve şekeri iyice karıştırınız. Kalan kahveyi bir taşım daha pişiriniz ve fincanlara boşaltınız. Afiyet Olsun.
  • Bayram Mert ürünlerimizin hiç birinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Türk Gıda Kodeksine uygun üretilmektedir.
  • Alerjen Uyarısı: Gluten içerir.

Türk Kahvesi Saklama Koşulları

Kahvenin tazeliğini koruyan ambalajı açıldıktan sonra her kullanışta kıvrılarak kapatılmalıdır. Serin, rutubetsiz, kokusuz ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Tavsiye edilen tüketim tarihinden önce tüketiniz.