Sade Helva (4300 Gr)
Sade Helva (4300 Gr)

Sade Helva (4300 Gr)

Fiyat : ₺260,00(KDV Dahil)
:

Bayram Mert Sade Helva

Tahin ve şekerden üretilen geleneksel lezzet. Bayram Mert Sade Helva özenle seçilen susamların özel taş değirmenlerde üretilmesiyle elde edilen tahin ve %100 şeker pancarı ile yılların tecrübesiyle sizlerle buluşuyor.

Seda Helva İçin Bayram Mert

Sade Helva satın almak istediğinizde internette en uygun fiyatların Bayram Mert tarafından belirlenmiş olduğunu göreceksiniz. En uygun fiyat – en kaliteli ürün sloganıyla çıktığımız bu yol da Türk sofra kültüründe önemli bir yere sahip olan sade helvayı sizlerle buluşturuyoruz. Besleyici, sağlıklı, tok tutan ve enerji verici özellikleriyle dört mevsim tüketilebilecek bir lezzet.

  • Sade Helva Bayram Mert’ in 35 yıllık üretim ve perakende sektörünün vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile üretilmektedir.
  • Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmekte olan Bayram Mert web sitesinden alacağınız ürünler ile ilgili her türlü sorunuzu WhatsApp üzerinden müşteri danışmanınıza sorabilirsiniz.
  • Ödeme kolaylığı olarak oldukça fazla seçenek sunan Bayram Mert sofralarınıza güzel lezzetleri getirmeye devam ediyor.

Bayram Mert Sade Helva İçindekiler

  • Tahin (%60) (Susam içerir), Şeker, Emülgatör (yağ asitlerinin mono ve dsigleridleri), Çöven Suyu, Asitlik Düzenleyici ( Sitrik Asit), Aramo Verici (Vanilin).
  • Bayram Mert ürünlerimizin hiç birinde domuz yağı ve katkıları yoktur. Türk Gıda Kodeksine uygun üretilmektedir.
  • Alerjen Uyarısı: Susam ve susam yağı içerir.

Sade Helva Saklama Koşulları

Serin, rutubetsiz, kokusuz ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Tavsiye edilen tüketim tarihinden önce tüketiniz.